Rowery elektryczne – nowy styl życia

Jeszcze do niedawna rower był jedynie dla nas środkiem transportu. Dzięki niemu mogliśmy przejechać z jednego punktu do drugiego, oszczędzając czas. Na szczęście czasy te już dawno za nami. Dziś rower jest nie tylko jednym z najpopularniejszych pojazdów, ale często także pojazdem niezastąpionym. Jego zalety doceniają przede wszystkim mieszkańcy dużych miast, gdzie trudno jest czasem w korku pokonać czas. Dlatego rowery zyskują znów na popularności jako najbardziej oczywisty transport. Ale sam rower to za mało, aby dziś zdążyć wyprzedzić goniący nas czas. Dziś coraz więcej osób zamienia zwykły rower na rower elektryczny. Dla jednych to nowa moda, dla innych symbol zmieniających się czasów. Dlatego rowery elektryczne są coraz bardziej popularne? Czy to jedynie chwilowa moda, czy może już stały element naszej aktywności? Oto kilka słów w tej kwestii.

Rower elektryczny - jazda bez żadnych kompromisów

Coraz większą popularnością cieszą się rowery elektryczne. Są doskonałą alternatywą nie tylko dla samochodu czy autobusu, ale także dla zwykłego roweru. Dziś, gdy żyjemy w ciągłym pośpiechu taki rower może być najlepszym środkiem transportu w mieście. Dlaczego tak jest? Co w rowerach i motocyklach elektrycznych jest tak wyjątkowego? Odpowiedź naprawdę jest prosta. Rower ze wspomaganiem elektrycznym jest ekologiczny, szybki i wygodny. To właśnie dlatego są coraz popularniejsze. Zwykły rower jest doskonały, ale elektryczny jeszcze lepszy. W tym wypadku powiedzenie “lepsze jest wrogiem dobrego” w ogóle się nie sprawdza. Bo dziś elektryczny rower jest nowym wymiarem sportu. Doskonale sprawdzi się w niemal w każdych warunkach, a akumulator jest naprawdę wydajny, a zwykłe rowery napędzane siłą samych mięśni to już przeszłość. Doskonale wie o tym każdy, kto choć raz spróbował jazdy Fasterbike rowerem elektrycznym. Wsparcie silnika elektrycznego jest absolutnie nieocenione w każdej sytuacji. Taki jednoślad zapewnia nam nie tylko lepsze wrażenia z jazdy, ale sprawia też, że nie odczuwamy zmęczenia. Dzięki temu możemy błyskawicznie pokonywać dłuższe dystanse, bez szkody dla naszej formy.

Rower elektryczny - nowy wymiar sportu

Wiele osób nadal z niedowierzaniem patrzy na wszelkiego rodzaju pojazdy elektryczne. Budzą ich niedowierzanie, że aby na pewno taki skuter elektryczny czy rower z napędem elektrycznym, aby na pewno da radę po górskich bezdrożach czy podczas jazdy w miejskim korku. Wielu miłośników tradycyjnego pedałowania uważa, że napęd elektryczny nie zastąpi im tych wrażeń, które mają podczas jazdy tradycyjnym rowerem. Cóż, każdy może mieć rower na miarę swoich oczekiwań. Warto jednak spróbować wejść na wyższy wymiar sportu. Bo rowery z silnikiem elektrycznym i motocykle to naprawdę nowe spojrzenie na sport. Wiele osób obawia się, że koszt zakupu i utrzymania takiego sprzętu znacznie przekracza ich możliwości finansowe. A jak jest naprawdę? Czy rowery na baterię – bo tak są najczęściej określane to faktycznie kosmiczny wydatek? Niekoniecznie.

Rower elektryczny cena

Wiele osób uważa, że rower elektryczny to ogromny wydatek. Oprócz samej ceny zakupu dochodzi jeszcze koszt serwisowania, wymiany akumulatora czy elementów konstrukcyjnych. I to w wielu przypadkach sprawia, że wiele osób ma kłopot. Fasterbike rower elektryczny czy tradycyjny? Co będzie tańsze? Jednak nie cena jest tu najważniejsza, a komfort jazdy. Wie o tym każdy miłośnik e – bike. Czy zatem cena roweru elektrycznego to naprawdę ogromny wydatek? Otóż nie. Oczywiście wszystko zależy od modelu i ramy roweru, a także od pojemności akumulatora i jakości podzespołów. Oczywistym jest, że rowery górskie będą miały inną cenę niż miejskie. Jednak to nie znaczy, że ich ceny zrujnują portfel. Obiektywnie patrząc na kwestię rower elektryczny cena warto wiedzieć coś więcej. Otóż, ich ceny wcale nie odbiegają od tych, które płacimy za zwykły rower. Tak jak w przypadku samochodów, tak i w przypadku rowerów możemy kupić model za kilkanaście tysięcy jak i taki za kilka. Wszystko zależy od naszych oczekiwań, które mu stawiamy. A wrażenia z jazdy na takim rowerze? Absolutnie niezapomniane. Który więc wybrać? Ta decyzja zależy wyłącznie od nas samych i tego, gdzie będziemy nim jeździć. Wolisz jazdę miejską, a może kochasz ekstremalne doznania z jady po górach? Sprawdź zatem nasz e-bike ze stajni Fasterbike!

Fasterbike rower elektryczny - wyższy poziom wtajemniczenia

Kochasz absolutny komfort jazdy? A może nie znosisz ograniczeń i pragniesz przemieszczać się szybko, cicho i tanio? Zatem Fasterbike idealnie wpisuje się w Twoje oczekiwania. To rower elektryczny, którym wjedziesz wszędzie tam, gdzie nie da rady samochód, hulajnoga czy skuter. Dzięki temu jesteś absolutnie niezależny i poza wszelkimi schematami. Komfortową jazdę zapewnia regulacja tylnego zawieszenia oraz świetnie zaprojektowany mostek kierownicy. Dlatego polecany jest wszystkim miłośnikom prostych i wygodnych rozwiązań. Ale to jeszcze nie wszystko. Silnik elektryczny nie wydaje żadnych dźwięków, a pojemna bateria pozwala rozpędzić go nawet do 85 km/h. Czy takie osiągi masz zapewnione na zwykłym rowerze? Z pewnością nie. Dodajmy też, że przejechanie na nim ok. 100 km to koszt jedynie 2 zł. Czy można chcieć więcej? Z pewnością Fasterbike rower elektryczny jest najlepszą opcją dla wszystkich osób, które cenią kontrolowany zastrzyk adrenaliny.

Jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu

Rower elektryczny enduro - dla ekstremalnych doznań

Jeszcze do niedawna rower elektryczny enduro uznawany był jako emerytura dla sportowców. Jednak czasy te już dawno za nami. Dziś rower elektryczny enduro to jeden z najwyżej cenionych rowerów downhillowych. To rower do całodniowych wycieczek w ekstremalnych warunkach górskich i odkrywania nowych tras przejazdu. W jeździe na enduro najważniejsza jest prędkość i ekstremalne doznania. Dlatego to model dla wszystkich tych, którzy kochają adrenalinę i wysiłek. Bo enduro budzi szacunek i respekt. Dlatego dedykowany jest wszystkim osobom, dla których rowery szosowe to za mało. Emocje towarzyszące podczas karkołomnych zjazdów w dół nie da się porównać z niczym innym. To po prostu trzeba przeżyć! Tym bardziej gdy trasa jest naprawdę wymagająca i trudna. Tu liczy się nie tylko płynność i szybkość zjazdu, ale także doskonała kondycja. Bez wątpienia rower elektryczny enduro najlepiej wspomaga nasze mięśnie, gdy do końca zjazdu daleko, a sił już brak. Trudne zjazdy, podjazdy i trasa mogą być bowiem nawet dla wytrawnych sportowców zbyt dużym wyzwaniem. I wtedy z pomocą przychodzi niezawodny enduro. Absolutnie doskonały. Ale pojazdy elektryczne to nie tylko rowery elektryczne. To także motocykle elektryczne, które są nowym wymiarem crossu.

Motor cross elektryczny - nowa jakość, te same wrażenia

Elektryczne jednoślady to nie tylko rowery, ale również motocykle elektryczne. Co prawda wiele osób wciąż uważa, że napęd elektryczny nie jest w stanie zastąpić silnika spalinowego. To jednak nieprawda. Przede wszystkim warto zastanowić się nad tym jak długo jeszcze nasze powietrze będzie zatruwane spalinami. Odpowiedź wydaje się oczywista. Otóż tak długo, jak długo będziemy powielać schemat, że motocykl spalinowy jest lepszy niż elektryczny. Dlaczego miałby być lepszy od cichego, ekologicznego odpowiednika? No, może jedynie miłośnicy odgłosów wydawanych przez spalinowy silnik mogą się tu nie zgodzić. Ale to tak naprawdę kwestia przyzwyczajenia, z którym warto w tym wypadku powalczyć trochę. Tym bardziej że dziś wszystko co ekologiczne, zdrowe i przyjazne środowisku jest bardzo modne. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że na rynku pojawiły się motor crossy elektryczne, które już zdobyły uznanie nawet najbardziej wymagających użytkowników. Smukła linia, brak wydechu oraz zmniejszona do minimum obudowa zapewnia według znawców jeszcze wyższy poziom wrażeń niż na tradycyjnym spalinowcu. Dzięki temu emocje z crossu są absolutnie do przecenienia. Jednak motor cross elektryczny to nie jedyny model tego rodzaju pojazdów, które są na naszym rynku. To, co je łączy to absolutny komfort jazdy i mniejsza awaryjność niż modeli tradycyjnych.

Motocykl elektryczny cena

To jedno z najczęstszych pytań, które zadaje sobie wielu miłośników jednośladów. Czy gdy postawię na ekologię mój portfel na tym naprawdę zyska? Otóż tak. I nawet więcej, nie tylko portfel, ale i środowisko. Dlatego z pewnością warto pochylić się nad tą kwestią. Bo ich cena może naprawdę zaskoczyć. Okazuje się, że dziś motor elektryczny to wydatek rzędu od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Zatem, biorąc pod uwagę jakość i cel, któremu służy to nie jest dużo. A prędkość? Możecie być zaskoczeni, ale najlepsze modele potrafią osiągnąć nawet 348 km/h! Zatem, warto? Oczywiście, że tak! Jak widać, dziś życie z zgodzie z naturą naprawdę się opłaca. Rowery elektryczne nie tylko w niczym nie ustępują wrażeniom jazdy na rowerze tradycyjnym, ale to coś więcej. Bo dziś moda na ekologię to także nasza wygoda i bez wątpienia oszczędność w każdej formie. Nie wierzysz? Sprawdź sam!

Jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu